Par mums

OC VISION ir lielākais optikas un optometrijas pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs ar fokusu uz klientu acu veselību un redzes komfortu, kas darbojas 73 veikalos Latvijā un Lietuvā, kā arī pārstāv optisko un oftalmoloģisko instrumentu vairumtirdzniecību.

Uzņēmums dibināts 1991.gadā un tā galvenā mītne atrodas Rīgā. OC VISION uzņēmuma grupā ietilpst veikalu tīkli Vision Express Latvijā un Lietuvā, OptiO Latvijā un Lietuvā, VIZIONETTE veikals Latvijā, veikals Lornete Latvijā, interneta veikals Dr.Lensor Baltijas valstīs, kā arī vairumtirgotājs Opptica Latvijā, Lietuvā un NVS valstīs. Uzņēmuma dibinātāji un attīstītāji ir optikas un optometrijas mācību spēki no Latvijas Universitātes, kas ir vispāratzīts optikas pētniecības un apmācības līderis Eiropā.

Uzņēmuma kopējais apgrozījums 2018.gadā sasniedza 22 miljonus Eur un tas atrodas starp 300 lielākajiem Latvijas nodokļu maksātājiem.

Veikalu dizaini pēc jaunākajām nozares tendencēm nodrošina vislabāko iespējamo iepirkšanās pieredzi gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības klientiem un nepārtrauktie uzlabojumi optikas tehnoloģijās un veiksmīgā mazumtirdzniecības pieredze nodrošina OC VISION veikalu atrašanos lielākajā daļā TOP tirdzniecības centru Baltijas valstīs, kur tie darbojas ar izciliem pārdošanas rādītājiem.

OC VISION zīmoli

Latvija
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Vizionette
Optika Lornete
Lietuva
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Igaunija
Opptica
Dr.Lensor
Eiropa
Opptica
Dr.Lensor