OptiO

op8.jpgOptiO optikas veikalu tīkls Latvijā un Lietuvā  ir atpazīstams jau 11 gadus. Šobrīd Latvijā ir 25 OptiO veikali, kas atrodas lielākajās pilsētās - Rīgā, Ogrē, Bauskā, Madonā, Talsos, Tukumā, Jelgavā, Liepājā, Jēkabpilī, Cēsīs un Daugavpilī. Lietuvā atrodas 14 OptiO veikali. 

Noslēdzot sadarbību ar Kodak Lens, 2013. gadā OptiO sāka pārejas posmu no OptiO optikas  uz OptiO Kodak Lens Vision Centre, kļūstot par oficiālo Kodak Lens briļļu lēcu pārstāvi Latvijā un Lietuvā. Tā ir ekskluzīva sadarbība attiecībā uz Kodak Lens redzes korekcijas produktiem un tehnoloģijām, kas ir populāras Eiropā un Ziemeļamerikā, kur atrodas citi Kodak Lens Vision Centre veikali (piem. UK, Vācijā, Ungārijā u.c. tirgos).

OptiO misija- būt viegli sasniedzamai optikai, kas spēj nodrošināt kvalitatīvu redzes korekciju visiem, kam tā ir nepieciešama. OptiO ir pieejams ikvienam, nodrošinot zemākās, draudzīgākās cenas, kā arī plaši aptverot Latvijas reģionus. 

dsc_4967-copy.jpg

Vērtības :

  • Ģimene (brilles visiem- gan lieliem, gan maziem)
  • Atbildība (sociālās programmas)
  • Pieejamība (zemākās cenas, tuvu mājām)
  • Profesionalitāte un kvalitāte (Izrietot no Kodak, kas ir uzticams, pasaulē slavens zīmols, kam svarīgs prestižs un reputācija- nodrošina tikai augstāko kvalitāti)
  • Attīstība (Izrietot no Kodak- strauja tehnoloģiju attīstība, inovācijas, liels konkurents citām kompānijām)OC VISION zīmoli

Latvija
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Vizionette
Optika Lornete
Lietuva
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Igaunija
Opptica
Dr.Lensor
Eiropa
Opptica
Dr.Lensor