VIZIONETTE

21th century eyecare

Pasaules Optikas veikali kļūst par VIZIONETTE

Redzes aprūpes uzņēmums OC VISION tirgū ievieš jaunu optikas zīmolu. Pasaules Optikas briļļu saloni tiks pārveidoti par optikas veikalu tīklu VIZIONETTE. 2019. gadā durvis vēruši pirmie divi VIZIONETTE veikali -

  • t/c Domina Shopping janvārī, 
  • t/c Galerija Centrs jūnijā.

Kāpēc mēs maināmies? 

Kopš pirmā Pasaules Optika veikala atvēršanas ir pagājuši 27 gadi. Lai nodrošinātu labāko servisu un sekotu 21. gadsimta tendencēm, 2019.gadā Pasaules Optika uzsāka pārmaiņu ceļu - veikali t/c Domina Shopping un t/c Galerija Centrs jau pārtapuši par jauno VIZIONETTE.

Arī pārējie Pasaules Optika veikali t/p Alfa, t/c Rīga Plaza, Kr.Barona iela 31a un  t/c Valleta Valmierā gatavojas pārmaiņām un jau tagad piedāvā daļu no VIZIONETTE sortimenta un jaunumiem.

Mums ir lieliska ziņa -  tāpat kā līdz šim Pasaules Optika veikalos, arī VIZIONETTE atradīsi sev piemērotākās brilles vēl plašākā izvēlē un sajutīsi nebijušu iepirkšanās pieredzi ar saviem iemīļotajiem klientu konsultantiem un optometristiem!

VIZIONETTE esence

Mūsdienīga 21. gs. optikas veikalu ķēde Eiropā plašai auditorijai. Optikas un stila eksperts, kur ikvienam pieejamas skaistas brilles, stilīgas saulesbrilles un kontaktlēcas. Plašais pašapkalpošanās sektors, ērtā veikala vide un modernās tehnoloģijas padarīs iepirkšanos izzinošu un izklaidējošu. 

Iepirkšanās kā piedzīvojums

VIZIONETTE koncepta veikala ietvaros iepirkšanās būs gan izklaidējoša, gan izglītojoša. 

  • Dari pats zona - nāc un darbojies, veic sīko briļļu remontu, uzspodrini savas brilles, palutinot tās Briļļu SPA. 
  • Nikon lēcu zona - iepazīsti lēcu priekšrocības un atšķirības. 
  • Acu SPA - mieram un garam palutini savas acis. 

OC VISION zīmoli

Latvija
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Vizionette
Optika Lornete
Lietuva
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Igaunija
Opptica
Dr.Lensor
Eiropa
Opptica
Dr.Lensor