Ekspertu komanda

Konferences See The Future lieliskā ekspertu komanda palīdzēs rast atbildi uz jautājumu - kāda ir 21. gs. redzes aprūpe un kādi izaicinājumi mūs sagaida? Līdz konferences See The Future sākumam iepazīstināsim ar profesionālajiem ekspertiem, kas bagātinās dienu.

AIGA ŠVEDE, optometriste un LU docente 

Aiga ir Latvijas Universitātes docente un Profesionālās maģistra programmas "Optometrija" direktore Optometrijas un redzes zinātnes nodaļā. Turklāt viņa docē lekciju kursus "Binokulārā redze", "Binokulārās redzes traucējumi", "Redzes treniņi", "Pētniecības metodes redzes zinātnē" un organizē Klīnisko praksi profesionālā maģistra programmā. Ieguvusi Latvijas Optometristu un Optiķu asociācijas balvu "Gada optometrists 2017"

“Lepojos, ka esmu optometriste!”

‘’Acs veidojas no maza zirnīša jau agrīnajās grūtniecības stadijās un pārvēršas par burvīgu ziedu, kas pamazām, dienu no dienas paver mums pasaule burvību, atklājot tās krāsas, formas, dziļumu. Pateicoties redzei, attīstās arī citas mūsu spējas un iemaņas, veidojot katra personību. Prezentācijā paraudzīsimies uz sen zināmām lietām ar varbūt nedaudz citu skatījumu.’’

OC VISION zīmoli

Latvija
Opptica
Lensor
Optio
Vision Express
Vizionette
Optika Lornete
Lietuva
Opptica
Lensor
Optio
Vision Express
Igaunija
Opptica
Lensor
Eiropa
Opptica
Lensor