Jaunumi

22.09.| Preses relīzes
Tags: Visionexpress, Relīze

Investējot 150 tūkstošus eiro, atklāts jauns Vision Express veikals Rīgā

Lielākais acu aprūpe uzņēmums Baltijā, “OC VISION”, investējot 150 tūkstošus eiro, šodien atklāja jaunu Vision Express veikalu Rīgā, Dzelzavas ielā 51. Šis ir jau trešais veikals, kuru uzņēmums atver 2022. gada laikā. Pavasarī un vasarā tika atklāti arī OptiO zīmola veikali Tukumā un Daugavpilī. Savukārt “OC VISION” grupas investīcijas Baltijā, tai skaitā veikalu atvēršanā, 2022. gada pirmajos deviņos mēnešos pārsniegušas 700 tūkstošus eiro.

Latvijā šobrīd ir 15 Vision Express zīmola veikali – 9 no tiem atrodas Rīgā, bet pārējie ir Liepājā, Daugavpilī, Jūrmalā, Jelgavā un Rēzeknē. Lietuvā līdz šim attīstīti 12 Vision Express veikalu. Savukārt 2022. gada pirmajā pusgadā Latvijā OptiO veikals tika atvērts Tukumā un arī Daugavpilī, kas ir pirmais zīmola veikals Latgales reģionā. 

Jānis Dzenis, “OC VISION” valdes priekšsēdētājs uzsver: “Mūsu misija ir sniegt iedzīvotājiem profesionālu redzes aprūpi neatkarīgi no dzīvesvietas un ienākumu līmeņa un, neraugoties uz esošo finansiālo stāvokli valstī un pasaulē, esam apņēmušies to izpildīt. Atklājot Vision Express veikalu Purvciemā, Dzelzavas ielā 51, apkaimes iedzīvotājiem būs iespēja saņemt redzes aprūpes pakalpojumus ne tikai dodoties uz poliklīniku un pēc tam uz tirdzniecības centru, bet arī optikas veikalā, kur iespējams veikt gan redzes pārbaudi ar modernām tehnoloģijām, gan iegādāties kvalitatīvus redzes korekcijas līdzekļus.” 

“No šodienas Purvciemā vienuviet būs pieejamas trīs dažādas optikas un ceram, ka mūsu apkalpošanas kultūra, pakalpojumu kvalitāte un plašais produktu klāsts veiksmīgi konkurēs ar jau esošajām optikām. Kā arī esam gandarīti, ka ar katra jauna veikala atklāšanu varam nodrošināt vairāk darba vietas nozares profesionāļiem. Gaidīsim ikvienu ciemos mūsu optikas veikalos!” tā Jānis Dzenis. 

SIA “OC VISION” ir Baltijas lielākais acu aprūpes uzņēmums, kas dibināts 1991. gadā. Šobrīd tas pārstāv sešus zīmolus – OptiO, Vision Express, VIZIONETTE, Lornete, Dr.Lensor, Opticca – un kopumā ir atvērti vairāk nekā 70 veikalu Latvijā un Lietuvā.

OC VISION zīmoli

Latvija
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Vizionette
Optika Lornete
Lietuva
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Igaunija
Opptica
Dr.Lensor
Eiropa
Opptica
Dr.Lensor