Jaunumi

13.05.| Preses relīzes

OC VISION nodrošina Ukrainas bēgļiem redzes korekcijas līdzekļus

Kopš marta vidus visos OC VISION veikalu tīklos – OptiO, Vision Express un VIZIONETTE – Ukrainas bēgļiem ir iespējams bez maksās pārbaudīt redzi un saņemt nepieciešamos redzes korekcijas līdzekļus. Teju mēneša laikā kampaņā ieguldīti vairāk nekā 45 tūkstoši eiro un pakalpojumu saņēmuši ap 1000 cilvēku.

Lasīt vairāk
Tags: Relīze
28.04.| Preses relīzes

OptiO pērn nodrošinājis bezmaksas brilles teju 5 tūkstošiem bērnu

Rūpējoties par bērnu redzes veselību, “OptiO” arī šogad realizē sociālās atbildības programmu, kuras ietvaros līdz gada beigām, bērniem līdz 18 gadu vecumam (neieskaitot), ir iespēja saņemt brilles 55 eiro vērtībā bez maksas. Pērn šo iespēju izmantoja 4834 bērni, savukārt šī gada pirmajā ceturksnī iespēju tikt pie bezmaksas brillēm visā Latvijā izmantojis 1403 bērns: 113 Kurzemē, 185 Vidzemē, 200 Zemgalē, bet visvairāk Rīgā - 905.

Lasīt vairāk
Tags: Optio, Relīze

Uztici savu redzes veselību speciālistam!

Redze ir viena no svarīgākajām cilvēka maņām, ar kuru spējam uztvert aptuveni 80% no visas informācijas ap mums. Tāpēc ir ļoti būtiski rūpējoties par savu acu veselību un labsajūtu veikt redzes pārbaudi reizi viena/divu gadu laikā. Plānojot acu pārbaudi, jāņem vērā, ka redzes diagnostiku iespējams veikt pie divu veidu speciālistiem – optometristiem un oftalmologiem.

Lasīt vairāk
Tags: Redzesaprupe
01.04.| Preses relīzes

Pērn brilles 55 eiro vērtībā bez maksas saņēma 450 studentu un pedagogu

Rūpējoties par redzes veselību, zīmols “OptiO” realizē sociālās atbildības programmu, kuras ietvaros no šodienas, 1. aprīļa, līdz 31. maijam studentiem un pedagogiem, tai skaitā bērnudārza audzinātājiem un augstskolu pasniedzējiem, ir iespēja saņemt brilles 55 eiro vērtībā bez maksas. Pērn, realizējot programmu, to izmantoja 450 cilvēki - 168 studenti un 282 pedagogi - apliecinot, ka īpaši mācību un darba procesā svarīgi sekot līdzi redzes labsajūtai.

Lasīt vairāk
Tags: Optio, Relīze
31.03.| Preses relīzes

Optometriste: nereti redzes problēmas rodas no slodzes tuvumā

Ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē visizplatītākā redzes problēma ir tuvredzība jeb miopija. Viens no galvenajiem iemesliem, kas izraisa šo redzes defektu, ir pārāk liela acu slodze, veicot darbu tuvumā – lasot grāmatas, rakstot pie galda un veicot citus smalkus darbus, kā arī pavadot daudz laika pie viedierīcēm, neievērojot ieteiktās atpūtas pauzes. Plašāk par to, kā nodrošināt labsajūtu ikdienā, samazināt risku saskarties ar tuvredzību, stāsta “OptiO” optometriste Aiga Ozoliņa.

Lasīt vairāk
Tags: Optio, Relīze
18.02.| Preses relīzes

Pandēmijas sekas: vienlaikus augusi digitālā slodze acīm un atbildība par savu veselību

Cilvēku attieksme un iepirkšanās paradumi pēdējo divu gadu laikā ir mainījušies. Kā liecina kopā ar “Forta Research” nesen veiktais pētījums, cilvēki sāk rūpīgāk pārdomāt savus pirkumus. Attiecībā uz redzes korekcijas līdzekļu iegādi, pastiprināta uzmanība tiek pievērsta briļļu lēcām. Tas skaidrojams ar intensīvo slodzi darbā ar datoru un citām viedierīcēm. Digitālā slodze pieprasa noteiktus produktus, kas padara strādāšanu ērtāku un nodrošina acu komfortu. Tāpat pētījumā noskaidrojās arī tas, ka cilvēkiem ir svarīgi, lai būtu pieejama plaša produktu izvēle.

Lasīt vairāk
Tags: Relīze

OC VISION zīmoli

Latvija
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Vizionette
Optika Lornete
Lietuva
Opptica
Dr.Lensor
OptiO
Vision Express
Igaunija
Opptica
Dr.Lensor
Eiropa
Opptica
Dr.Lensor